Hizmetlerimiz

Nas Gümrük İstanbul > Hizmetlerimiz

Nas Gümrük Müşavirliği ve Danışmanlık Hizmetleri

Nas Gümrük Müşavirliği ve Danışmanlık Hizmetleri, Gümrük Kanunu, Yönetmeliği ve sair mevzuat çerçevesinde Gümrük Müşavirliği ve Uluslararası Ticaret Danışmanlığı konularında işlemler gerçekleştirmektedir. Zamanın şartlarına göre hareket ederek analitik düşünme yeteneği, çözüm odaklı duruşu ve geri bildirim yeteceği ile ilk gün ki heyecanını zinde tutarak bu bayrağı gururla taşımaktadır.

Yenilikçi hizmetler ile fikirleri hayata geçirmek için işbirliği ile çalışır. Nas Gümrük Müşavirliği ve Danışmanlık Hizmetleri 360 derece hizmet kavramının karşılığıdır. Biz, sadece Gümrük işlemlerinizi yapmıyor Uluslararası Ticaretteki yolculuğunuza en başından en sonuna kadar siz değerli paydaşlarımıza eşlik ediyoruz. Ve bunun haklı gururunu ve onurunu en derinden yaşıyoruz.

Gümrük-danışmanlığı-hizmetleri

Nas Gümrük Müşavirliği ve Danışmanlık Hizmetleri olarak, Gümrükleme ve Lojistik sektöründe her biri uzman, deneyimli ve yenilikçi personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

Daha fazla oku
nas_gumruk_avukatlik

Gümrük Uyuşmazlıklarının kendisine has yapısından kaynaklanan farklılıklar nedeniyle bu vergi ve vergiye ilişkin hukuki / cezai yaptırımların uygulanması…

Daha fazla oku
nas_gumruk_ithalat_

Türkiye Gümrük Bölgesine gelen eşyanın serbest dolaşıma girişi; ticaret politikası önlemlerinin uygulanması, eşyanın ithali için öngörülen diğer işlemlerin tamamlanması ve kanunen ödenmesi gereken vergilerin tahsili ile mümkündür.

Daha fazla oku
nas_gumruk_ihracat_

İhracat Rejimi, serbest dolaşımda bulunan eşyanın ihraç amacıyla Türkiye Gümrük Bölgesi dışına çıkışına ilişkin hükümlerin uygulandığı rejimdir.

Daha fazla oku
GtipTespiti

Yurt içinde yapacağınız taşımalar, öz mal araçlarımız veya sözleşmeli tedarikçilerimiz aracılığıyla konusunda uzman ve deneyimli personelin planlaması ile en uygun maliyetlerde doğru zamanda doğru noktaya teslim edilir.

Daha fazla oku
nas_gumruk_e_islemler

Ticaret Bakanlığınca sunulan E-Hizmet erişim linklerine buradan bağlanabilirsiniz.

Daha fazla oku
× Size nasıl yardımcı olabilirim ?